0


Praktyczni czy modni – jacy jesteśmy, jeśli chodzi o zakupy obuwia sportowego? Odpowiedź nie jest tak do końca jednoznaczna, jak w pierwszej chwili się wydaje. Okazuje się, że na decyzję co do zakupu wymarzonej pary, ma wpływ wiele czynników. Zaczynając od jego przeznaczenia, poprzez cenę, na aspektach wizualnych kończąc. Jak zatem dokonać zakupu, którego nie będziemy żałować, a wręcz przeciwnie – będziemy się cieszyć, że posiadamy wygodne buty sportowe.


Pomyśl dwa razy zanim podejdziesz do kasy


10 minut radości, a następnie 10 godzin cierpień – scenariusz, który zna niejeden konsument. Kupujemy buty, wracamy szczęśliwi do domu, zakładamy, robimy kilkanaście kroków i… nieprzyjemny ucisk lub co gorsza otarcia, skutecznie odbierają nam dobry humor. Sprawa jest jeszcze poważniejsza jeśli dotyczy obuwia sportowego, bo jeden nieudany trening skutecznie wyklucza nas ze sportowego życia na co najmniej kilka dni, do zagojenia ran i odcisków na stopach. Jeśli wiemy, że buty na wysokim podbiciu nie są dla nas odpowiednie, nie kupujmy ich, podobnie jak tych z cienką podeszwą, jeśli wiemy, że od takich robią nam się odciski – praktyczne buty sportowe, to atut każdego dobrego dostawcy, bo dają pewność, że klient wróci do danego sklepu po raz kolejny. Takie buty wcale nie muszą być szablonowe – bo przecież o to właśnie chodzi, by stereotypy łamać. Mogą – a wręcz muszą – być to pary dostosowane do panujących trendów. Modne buty sportowe powinny spełniać nie tylko warunek estetyczny, ale także odpowiadać na właśnie potrzeby praktyczne. Kolorowe adidasy do biegania czy neonowe do wspinaczki? Dlaczego nie! Sklepy internetowe w swojej ofercie mają szeroki asortyment dla najbardziej wymagających klientów np. z najnowszej kolekcji Nike Air Max dostępne na stronie http://e-sporting.pl/buty-damskie-nike-air-max,39,5856.


Cena butów ma znaczenie


Choćby nie wiadomo jak piękne i wymarzone były buty, które kusza nas na sportowej witrynie, zawsze, ale to absolutnie zawsze zwracamy uwagę na cenę. I nieraz nasze marzenia musimy zweryfikować, bo za drogo i zamiast butów do biegania i wspinaczki zdecydować się na zaledwie jedną parę. Wówczas idealnym rozwiązaniem są uniwersalne buty sportowe które są rozwiązaniem nie tylko problemu związanego z kosztami zakupów, ale i miejsca w szafie. Takie buty mogą mieć jeszcze jedną zaletę – jeśli wybierzemy mądrze, będą to idealne buty sportowe na kilka sezonów -  zatem następne oszczędności w domowych budżetach w kolejnych latach. Wielosezonowość ma w tym przypadku kluczowe znaczenie, bo sport uprawiamy i latem i zimą, a ciężko przecież biegać, kiedy za oknem kilku stopniowy mróz, a my czujemy, że palce zaczynają nam drętwieć, albo kiedy jesienny deszcz pada nam nie tylko na głowę, ale kałuże mamy także w butach. Nieprzemakalne obuwie sportowe zabezpiecza i przed jednym i przed drugim, bo nie tylko nie przepuszcza wody, ale jednocześnie także zimna. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy ze sportem są za pan brat przez cały rok.


Idealnych butów nie ma, ale bliskie perfekcji już tak


Sposoby na udane zakupy są zatem prozaiczne – zna je każdy, ale nie każdy praktykuje. Na szczęście z pomocą przychodzą sklepy internetowe, gdzie dłużej możemy zastanawiać się nad zakupem wymarzonej pary obuwia. Sklep http://e-sporting.pl/ jest jednym z nich i w swojej ofercie ma obuwie zarówno praktyczne jak i modne, ale łączy je jedno – wszystkie są wygodne.