0


Każda epoka miała własny styl ubierania się, każde pokolenie wybierało własną, najbardziej mu odpowiadającą konwencję. Podobnie jest i dzisiaj - młode pokolenie preferuje zazwyczaj styl sportowy. Głównym powodem, dla którego ten styl jest wybierany, jest wygoda. Luźne spodnie, t-shirty, czapeczki oraz buty to nieodłączne elementy tego fasonu. Jednym z ważniejszych elementów są buty – wpływają przede wszystkim na komfort, ale także na wygląd.Istotny element stylu sportowego

Swoistym wykończeniem stylizacji sportowej są buty. Bardzo często to właśnie ten element garderoby sprawia, że całość nabiera sportowego charakteru. Dla osób, które preferują właśnie taki styl ubierania, liczy się przede wszystkim komfort, stąd stawiają przede wszystkim na obuwie wysokiej jakości, czyli wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Takie wymagania na pewno spełniają buty Superstar Foundation, które oferuje znana i doceniana na całym świecie marka Adidas. Buty te możemy kupić w sklepie z markowym obuwiem i akcesoriami sportowymi e-sporting.pl.

Historia marki Adidas

To marka, która cieszy się renomą już od wielu lat. Historia firmy zaczyna się w roku 1924 od dwóch braci: Adolfa i Rudolfa Dasslerów. Byli oni założycielami firmy, która dzisiaj znana jest jako Adidas. Wkrótce po uruchomieniu swojej fabryki bracia produkowali przede wszystkim buty dla żołnierzy Wehrmachtu. Już na kilka lat przed wybuchem II wojny światowej buty braci Dassler docenione zostały przez sportowców. Jako pierwsi użyli ich na Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie (1936 rok) sportowcy reprezentacji Niemiec i USA. W latach powojennych firma kilkakrotnie była dzielona, nie brakowało także fuzji. Dzisiaj Adidas jest jednym z największych na świecie producentów odzieży sportowej. W dalszym ciągu dużą część produkcji zajmuje obuwie sportowe. Obecnie w koszulkach, butach czy bluzach oznaczonych firmowym znakiem trzech pasków chodzą mężczyźni, kobiety, dzieci i młodzież na całym świecie, także w Polsce.

Charakterystyczne cechy stylu sportowego

Osoby, które preferują styl sportowy, wybierają ubrania o luźnym i swobodnym kroju. Żaden element garderoby nie może krępować ruchów. Dużą rolę odgrywają luźne koszulki. Istotnym elementem stylu sportowego - jak zostało już wspomniane - są buty. Przy wyborze obuwia najistotniejsze jest to, czy są one wygodne, a także czy po kilku godzinach noszenia na stopach nie powstaną pęcherze oraz otarcia. Obuwie powinno być do tego uniwersalne. Tylko w takich butach można uprawiać niektóre dyscypliny sportowe i jednocześnie poruszać się pieszo po ulicach wielkich miast. Tego typu wymagania spełniają buty Superstar Foundation.

Na czym polega wyjątkowość butów Superstar Foundation?

Buty te zadowolą najbardziej wymagających klientów. Produkowane są z naturalnej skóry, przez wiele lat zachowają swój nienaganny wygląd, co oznacza, że będą nam służyły latami, gdyż są bardzo trwałe. Można je nosić nie tylko do typowych ubrań w stylu sportowym, ale także do innych stylizacji. Charakterystyczny wygląd nadaje butom gumowa powłoka, która jest umieszczona z przodu butów. Powoduje ona, że ta ich część nie ulega szybkiemu niszczeniu. Firma oferuje buty w bogatej kolorystyce. Dostępne są także modele z cholewką – to dobry model do osłony stawu skokowego. Buty Superstar Foundation firmy Adidas świetnie wyglądają, zapewniają wygodne i bezpieczne uprawianie różnych dyscyplin sportowych, a także sprawdzają się w warunkach miejskich. Każdy, kto je wybierze, na pewno nie pożałuje, że zdecydował się właśnie na buty Adidas Superstar Foundation.

Modele butów Adidas Superstar Foundation są dostępne na stronie sklepu e-sporting.pl: http://e-sporting.pl/produkty/pl/kolekcje/buty-adidas-superstar,39,6722.