0


Wiosna w pełni, a co za tym idzie - walka o idealną sylwetkę w bikini. Jedni wybierają walkę z oponką na siłowni, ćwicząc na wielu przyrządach, inni - zachęceni ciepłymi wieczorami -  ćwiczą na podwórku, chodzą z kijami do nordic walkingu lub urządzają spokojne wieczorne spacery w rodzinnym gronie. Ostatnio bardzo modny stał się jogging. Jednak żeby bieganie było przyjemnością, trzeba mieć bardzo wygodne obuwie, na przykład buty serii 574 marki New Balance.


buty new balance 574


New Balance 574 zapewnia balans podczas biegania


Buty New Balance 574 posiadają niezwykłą podeszwę amortyzującą z systemem ENCAP oraz stabilizują stopę, co ułatwia bieganie i zmniejsza ilość kontuzji. Obuwie, dzięki zastosowaniu pianki, jest lekkie i dobrze trzyma się nawierzchni. Wyższa podeszwa na wysokości pięty sprawia, że każdy krok stawiany jest z lekkością, a po całym dniu przechodzonym w tych butach nie marzymy o zmianie ich na kapcie. Dodatkowo wkładka wewnętrzna jest antybakteryjna, pomagająca w neutralizacji przykrych zapachów.


Wygoda od zawsze na… zawsze!


Pierwsze buty New Balance zostały wyprodukowane na początku XX wieku i były przeznaczone dla osób, które wiele godzin spędzały na stojąco, np. dla kelnerów lub policjantów. Miały w sobie coś na kształt obecnych wkładek ortopedycznych, które profilowały stopę oraz zapewniały wygodę noszenia. Następnie wprowadzono modele o różnej szerokości, by każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią parę. I właśnie z tego powodu buty sportowe New Balance zostawiają daleko w tyle swoją konkurencję. Ponadto wyznaczają trendy w świecie obuwia sportowego - są często kopiowane przez innych, a więc uznane za wzór godny naśladowania.


Jakość ponad wszystko!


Marka New Balance nie prowadzi żadnych głośnych i rozpowszechnionych akcji reklamowych. Producent nie zatrudnia gwiazd, ponieważ uważa, że produkt - szczególnie najbardziej znany model 574 - ma być reklamą samą w sobie. Wytwórca woli przeznaczyć pieniądze na rozwój technologiczny i poprawianie jakości towaru, niż opłacenie celebrytów. Cechy: jakość, wykonanie i wygoda, a także klienci i ich opinie są najlepszą promocją!


Zawsze modne!


Cała kolekcja butów New Balance 574 liczy wiele wzorów i kolorów, co sprawia, że pasuje niemal do każdego stroju. Na stronie renomowanego sklepu internetowego e-SPORTING można znaleźć ponad 30 różnych wersji kolorystycznych tego modelu. Buty z serii 574 marki New Balance znajdą fanów wśród nastolatek i nastolatków, osób dbających o indywidualność, koneserów jakości, jak również u ceniących prostotę oraz wygodę.


Najlepszy stosunek jakości do ceny!


Poza zaprezentowanymi wcześniej zaletami - takimi jak bezpieczeństwo i komfort noszenia, atrakcyjny wygląd oraz doświadczenie producenta - buty New Balance model 574 są na każdą kieszeń. Na http://e-sporting.pl/produkty/pl/kolekcje/buty-new-balance-574,39,5973 znajdziemy wersje już od 189 złotych za parę. Nie jest to zbyt wygórowana cena jak na tak solidnie przygotowane obuwie sportowe renomowanej i światowej marki. Konkurencja swoje podobne buty wycenia dwukrotnie drożej, nie oferując w zamian lepszej jakości czy trwałości
materiałów. Po prostu buty New Balance 574 są liderem w swojej klasie. Po ich zakupie będziesz mieć satysfakcję, że był to dobry wybór, że pieniądze nie zostały wydane na jednosezonowe buty, tylko na wieloletnie, dzięki którym dojdziesz dokładnie tam, gdzie zechcesz. A po latach, gdy zobaczysz je na zdjęciu z wycieczki, będą czekały na ciebie w szafce gotowe, by znów spełniać Twoje marzenia.